Vīrieši izmēģina reālas dzemdības

Nesatraucieties, tas bija tikai simulators. Divi vīrieši izlēma to izmēgināt, jo viņi kā jau šis dzimums, bija spītīgi kā āži. Tātad, šie vīri vēlējās savām sievām pierādīt, ka viņas pārspīlē sāpes dzemdību laikā. Viņu prāt, tas, kā sievietes dzemdību laikā bļauj ir stipri pārspīlēti. Nu, protams, lai vīrieši izjustu šīs kontrakcijas, viņiem pieslēdza simulatoru. Sievietēm priekšā pavērās tīrā jautrība.


Atzīmējot Mātes dienu, šie vīrieši no Mičiganas sazvanīja ārsti, ginekoloģi Džūliju Mastersu un devās iefilmēt savu pieredzi, tā teikt, dzemdēšanā.

Kāds vīrietis, kas bijis blakus palātai un redzējis, kā vīriem klājas teicis, ka neizturēšot un vemšot. Tātad, padomājiet, skats vien jau ir drausmīgs.

Saitā Vimeo tika ievietots visu šo mocību video. Tajā jūs varat redzēt visu, sākot no tā, kā vīriešiem piestiprina šo ierīci un kā tiek simulētas šīs kontrakcijas. Arī ārsta teikto, šim cauri iet jūsu sievas, brīdī, kad vīriem neklājas labi

Šim visam, saukts dzemdības, ir tāda sāpju skala. Šai skalai ir septiņi līmeņi. Un redzēsiet, ka pie trešā līmeņa jau vīrieši ir uz robežas.

Diezgan aizkustinoša bilde, kad sieva tur roku vīram, nevis otrādi. Bet izjūtas un sāpes ir guļošajam. Sejas izteiksme izsaka daudz un tas ir tikai trešais līmenis.

Kāds no viņiem vienā brīdī iesaucās - un tas bija tikai trešais līmenis? Sajūtas pie tā bijušas, itkā kāds ar zāģi brauktu pāri vēderam.

Kad sāpju līmenis sasniedza saucamo "aktīvo" līmeni, elšana un pūšana pārgāja kliegšanā.

Kad vīrieši noteica - cerams, tas bija pēdējais līmenis - ārsti tikai atmeta, neuztraucieties, tas bija tikai piektais no septiņiem.

Protams, pēc moku beigām vīrieši varēja atzīt, ka tas ir daudz trakāk nekā viņi spēj iedomāties.Bet ko tur domāt, vienkārši piekrīti sievai, ka tas ir sāpīgi un grūti un nemēģini.

Zināms, ka šī nav pirmā reize, kad vīrieši izmanto šos simulatorus, bet šoreiz vismaz tas bija dēļ domstarpībām ar sievām, nevis venkārši, pa prikolu.

Kāds noteikti atceras, kā Janvārī, šo visu izmēģināja arī Denis Storms un Valerio Zeno, kuri sniedza izklaidi kāda TV kanāla skatītājiem.

Tikai pēc aptuveni divām stundām vīrieši bija spējīgi pateikt, ka sievietes dzemdību laikā nekliedz pārspīlēti, viņas pat kliedz maz.

Ārsti mierināja vīriešus, ka 100% šo simulatoru nevar salīdzināt ar īsto dzīvi un tādas sāpes nevar radīt mākslīgi. Diez vai vīrieši paciestu vēl lielākas sāpes.

Avots: iraksti.lv
Raksta turpinājums - lapa #1
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv