Maikla Džeksona ģimene no koncertu kompānijas pieprasa 290 miljonu dolāru kompensāciju

Popmūzikas karaļa Maikla Džeksona ģimene saistībā ar viņa netīšu nonāvēšanu no koncertu kompānijas AEG pieprasa 290 miljonus ASV dolāru (151 miljonu latu).Tuvojoties tiesas prāvas beigām, ģimenes advokāts pirmoreiz nosaucis konkrētu summu. Viņš aicināja zvērinātos piešķirt 35 miljonu dolāru (18,2 miljonu latu) kompensāciju Džeksona mātei Ketrinai, bet vēl pa 85 miljoniem dolāru (44,3 miljoniem latu) katram no dziedātāja trīs bērniem.

AEG savu vainu noliedz.

Kā jau ziņots, patlaban norisinās lietas izskatīšana par Džeksona netīšu nogalināšanu, ko pret AEG ierosināja mūziķa māte Ketrina. Viņa apgalvo, ka AEG nolaidīgi pieņēma darbā kardiologu Konrādu Mariju, kurš tagad notiesāts par dziedātāja netīšu nonāvēšanu un izcieš sodu Kalifornijas cietumā.

Tiesas zālē tika demonstrēta video prezentācija par Džeksona karjeru, kas noslēdzās ar mūziķa asaraino balādi "Gone Too Soon" un viņa balsi sakām "es jūs mīlu".

"Tas ir vislabākais pierādījums, ka uz Maikla Džeksona koncertiem tiktu pārdotas daudzas biļetes," teica advokāts Braiens Penišs.

Džeksona potenciālie ienākumi prāvā ir ļoti nozīmīgi, jo ģimene vēlas piedzīt kompensāciju gan par morālu, gan arī finansiālu kaitējumu. Penišs zvērinātajiem atsauca atmiņā kāda industrijas eksperta liecību, ka Džeksona plānotā koncertturneja būtu ienesusi vairāk nekā vienu miljardu dolāru (521 miljonu latu), ja viņš nebūtu neilgi pirms tās aizgājis mūžībā no spēcīga anestētiķu kokteiļa.

Avots: iraksti.lv
Raksta turpinājums
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv