Īsta mīlestība

Šī skaistā meitene ( Stephanie Robertson ) ir 25 gadus veca. Par spīti visām tradīcijām, viņa bildināja savu puisi ( Cammy Smith ), kurš bija slims ar vēzi, lai puisim būtu spēka vēzi uzveikt.
Viņas puisis nesen uzveica leikēmiju, jau otro reizi, taču pēc 14 mēnešiem viņam atklāja asins vēzi.
Taču Stefānija, kurai starpcitu ir trīs gadus veca meita no iepriekšējām laulībām, zināja ko darīt, lai puisis saņemtu spēkus vēža uzveikšanai. Viņa bildināja savu puisi, turpat slimnīcā, divas dienas pēc viņa ievietošanas Aberdeen slimnīcā, Lielbritānijā.

Viņa teica: '' Es agrāk nedomāju, ka kāzas mums būs svarīgas. Taču kad mēs uzzinājām, ka Cammy ir jāiziet cauri grūtam atveseļošanās procesam, es sapratu, ka es tomēr vēlos būt ar viņu uz visiem laikiem.''

Šobrīd Cammy ir atvēris labdarības kontu, dabūjis sev nepieciešamos donorus un veiksmīgi ārstējas. Viņam pat ir nozīmētas vairāk atveseļošanās operācijas un seansi nekā sākumā tika atvēlēts. Viņiem ir daudz sekotāju Facebook un Twitter tīklos, kur viņiem tiek novēlēti vislābākie vēlējumi. Šīs meitenes sirsnīgums varētu kalpot par piemēru visiem mums. Ziņu portāls ''The Telegrapf'' šo pāri un meitenes rīcību salīdzīna ar gada spožāko mīlestības piemēru.

Savukārt pāris plāno apprecēties 17 Augustā, 2013. gadā Invernesā.

Vēlam visu to labāko !

Avots: ifakti.lv
Raksta turpinājums
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv