Skolotāja kniebās ar audzēkni

Kādai 26gadus vecai skolotājai vakar nepaveicās, jo tā tika pieķerta automašīnā ar kādu 17gadus vecu zēnu. Šodien sieviete atzina, ka viņai bijis sekss ar jaunieti.

Tiesā Epija atzina, ka viņa piekritusi palīdzēt mācībās šim zēnam kurš cietis no disleksijas-(lasīšanas un/vai rakstīšanas spējas ir zemākā līmenī nekā varētu gaidīt pēc viņa intelektuālā līmeņa). Sieviete strādāja katoļu skolā par angļu valodas skolotāju.

Taču precētā pasniedzēja, kura savā karjerā nostrādāja vien četrus gadus, tā vietā, lai mācītu audzēkni nolēma to aizvest uz kādu lauku apgabalu kur abi metās mīlas priekiem... Viss jau būtu labi, bet abi tika pieķerti, kad policija veicot ikdienas patruļu ieraudzīja šo ''pārīti''. Sieviete šodien atzinās, ka kopš Decembra viņa ieguvusi šī zēna uzticību un tā vietā, lai palīdzētu mācības tā izmantojusi zēnu, kā savu seksuālās iekāres objektu.

Prokurore atzina, ka sieviete ar jaunieti satikās kādā vietējā kafejnīcā un, tad viņa kopā ar zēnu devās uz kādu lauku apgabalu, kur ceļa malā tie piestāja. Viņa stāsta, ka ap 5:20 policija pamanījusi automašīnu kuras logi bija aizsvīduši. Policisti sākotnēji neizkāpjot no patruļas auto pamanīja, ka abi atrodas automāšinas pasažiera sēdeklī.

Taču, kad policisti izkāpa no patruļas auto un piegāja tuvāk tie pamanīja, ka abi mīlnieki nodarbojas ar dzimumattiecībām. Policisti pieklauvēja pie auto durvīm un tad pamanīja, ka apsūdzētā sieviete un jaunietis, abi ir pilnībā kaili no jostasvietas uz leju. Kad sieviete sāka runāt ar policistiem tiem bija skaidrs, ka tā ir skolotāja un viņa to arī neslēpa.

Kad sievieti apcietināja tā neko nepiebilda un vienkārši klusēja. Nu tiesa tika atlikta līdz pirmajam maijam, lai pārbaudītu sievietes psihisko stāvokli. Sieviete nu izpelnījās vietu seksuālo noziedzinieku reģistrā. Šerifs atzina, ka tas cik ilgi sieviete atradīsies šajā reģistrā būs vien zināms tad, kad būs pieņemts galējais lēmums.

Kāds bijušais skolnieks atzina, ka skolotāja mēdza reizēm sūtīt īsziņas itkā par mācību lietām ,bet tajā pat laikā beigās likusi smailijus ar bučām utt.. Pati sieviete reizēm izteikusies, ka esot vienkārši jūtīga. Nu sieviete tika atlaista arī no darba katoļu skolā, kad skolas vadība uzzināja par šo lietu. Apsūdzētā sieviete dzīvo kopā ar savu 32gadus veco vīru, bet līdz tiesai tā izvairās no plašākas publikas.
Raksta turpinājums - lapa #1
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv