Pilotu noslēpumi.

Apmēram 1000 reizes gadā lidmašīna vai kāds cits transporta līdzeklis kļūdas pēc uzbrauc uz skrejceļa, kurā sāk pacelties lidmašīna.

Kafiju lidmašīnās taisa no tā paša ūdens, kurš tek tualetes izlietnēs un podos. Vairākas reizes kafijā konstatēts 100 reižu lielāks baktēriju daudzums, nekā atļauts ar likumu.

Lidmašīnas pilots un pārējā apkalpes komanda visbiežāk lidojuma laikā ir pārguruši. Viņiem bez pārtraukumiem, pildot darba pienākumus, lidmašīnās un lidostā nākas pavadīt līdz pat 16 stundām.

Piloti liek tev iepakot savu portatīvo datoru, jo tie var radīt dažādus negatīvus lādiņus, kuri var ietekmēt lidmašīnas sistēmu un radīt sīkas kļūmes.

Aptuveni reizi gadā kādai lidmašīnai iesper zibens. Par laimi, jau 40 gadus tas nav bijis iemesls aviokatastrofai.

Piloti bieži pieļauj dažādas kļūdas. Viņi kļūdās, nosakot ātrumu, augstumu, kļūdās piezemējoties. Tikai viņi par to nevienam nestāsta, jo prot ātri noreaģēt, kur parādās viņu īstā profesionalitāte.

Uz pilotiem vienmēr tiek izdarīts spiediens – viņiem ir jālido ar mazāk degvielu, nekā viņi domā, ka ir nepieciešams. Tāpēc, ka ar pilnu bāku degviela tērējās daudz ātrāk tāpēc, ka ir lielāks svars.
Raksta turpinājums
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv