Kāpēc vīrieši melo?

"Visi melo!" - pilnībā uzskata seriāla doktors Hju Lorijs. Bet mūs mīļās meitenes interesē konkrēti, kāpēc vīrieši melo?
Raksta turpinājums - lapa #1
Jau pirmajās iepazīšanās minūtēs, lai pārsteigtu sievieti, vīrieši mazliet izpušķo savu dzīvesstāstu. Kā redzams, mums neizprast vīriešu psiholoģiju.
It īpaši mīļākās tēmas par materiālo stāvokli. Ar šo lielīšanos vīrieši iespējams cenšas noslēpt savus kompleksus, kuri parādās uz lielākās daļas citu vīriešu.
Pat nav nozīmes tam, vai vīrietim ir lieli plāni uz jums vai nē. Viņi vēlās likties labāki priekš jebkuras sievietes. Tāpēc jūs riskējat neuzzināt, vai viņa automašīna ir nopirkta kredītā, bet firmā kura pieder viņam pašam, viņš ir vienkāršs strādnieks.
Un vīriešu kompānijā, daži vīrieši mēdz samelot par savām partnerattiecībām, lai parādītu, ka viņu vēlas daudzas. Lai gan tas tikai parāda to, ka vīrietim trūkst pārliecības par sevi seksuālajā dzīvē.
Un vēl, kāpēc vīrieši melo? Lai neaizvainotu ar patiesību - banāli, bet fakts.
Labāk, lai atvadoties pēc pirmā randiņa, viņš jums pasaka: "Es Tev vairāk nepazvanīšu, jo Tev ir šķības kājas"? Lai jau viņš sola, zinot, ka nekad nepiezvanīs. Pagaidiet pāris dienas un aizmirstiet. Noteikti pa to laiku atradīsies kāds cits, kurš pievērsīs uzmanību jūsu labumiem.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv