Nigērijā sieviete piedzemdē mutantu, kas līdzīgs kazlēnam

Šokējoša ziņa no Nigērijas, kur sieviete piedzemdēja radījumu, kas ir līdzīgs kazlēnam. Pie tam vēl šo radījumu viņa piedzemdēja baznīcā, evanģēlijas lūgšanas sapulces laikā (baptisti), kurš notika 2012. gada 11. septembrī (9/11) pilsētā Edo.

Liecinieki saka, ka sieviete bija vietējā ārstējošo zāļu piegādātāja, kura atnāca uz baznīcu ar cerību, ka mācītājs ar lūgšanu palīdzēs viņu atbrīvot no veselības problēmām un viņai varēs būt bērni. Ministrs Silva (evanģēliskais teoloģiskais nosaukums) iesmērēja sievieti ar eļļām un sāka par viņu lūgties, lai izdzītu no viņas dēmonus un atgrieztu viņai veselību un viņai varētu būt bērni. Lūgšanas laikā viņai sākās asiņošana un viņa piedzemdēja tieši baznīcā.

Medmāsa, Veronika Egibor bija lieciniece dramatiskajam notikumam. "Viņa bļāva, sākās asiņošana, viņai iedeva kaut kādu kreklu un palika zem sevīm. Viņa notupās. Tad izkrita auglis. Sieviete arī nokrita. Tas bija kaut kas... Daži cilvēki nosauca viņu par kazu, bet tas izskatījās pēc zirga. Viņam bija garš kakls un ausis arī. Radījums bija ļoti līdzīgs kumeliņam. "

Pēc tā, kad piedzima radījums, mācītājs brīdināja cilvēkus, lai viņi turētos pa gabalu no dēmona. Daudzi liecinieki kliedza un bēga prom no baznīcas.

Sievieti nogādāja slimnīcā, bet radījums palika baznīcā uz grīdas. Neviens necentās palīdzēt "bērnam" un viņš nomira līdz atbrauca žurnālisti, lai uztaisītu bildes.
Raksta turpinājums
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv