Pārveršanās gada laikā: no bērna par kaķi 

Meitene-kaķis ir no Ķīnas. Viņas tēvs saka, ka tik kardinālas izmaiņas ar viņa meitu ir notikušas gada laikā - bērna ķermenis gandrīz pilnībā noklājās ar matiņiem.

Avots

Raksta turpinājums
Meitenīti sauc Čžao Hinrui. Apmēram gadu atpakaļ vecāki pamanīja uz bērna muguras nelielu bezkrāsainu ādas gabalu. Bet, kā izrādījās, tā nav parasts: slimība pārāk ātri progresēja. Bet māte neizdomāja darī neko citu, kā atstāt bērnu un vīru, un aizbraukt uz laukiem.

Radinieki vērsās pie ārstiem pēc palīdzības. Viņi teica, ka tā ir dzimumzīme. Čžao apmeklēja bērnu dārzu un tur arī teica, ka tā ir tikai dzimumzīme. Bet pleķis ātri auga, un noklāja lielu daļu ķermeņa. Uz doto brīdi, meitenei ir nepieciešama ārstēšanās, lai tiktu no tā vaļā. Nevēlamie matiņi noklāja visu viņas muguru un pat sāka augt jau uz rokām un sejas.
Intervijā 45 gadus vecais tēvs saka, ka pēc tā, kad Čžao māte atstāja viņu un meitu, kopt meitiņu palīdz viņa vecāki. Vīrietim ir neizsakāmi sāpīgi skatīties, kā cieš viņa bērns. Šobrīd ģimene liek lietā visus spēkus, lai savāktu nepieciešamo naudas summu priekš ārstēšanās. Lūk ko saka meitenes tēvs: Ārsti rekomendē taisīt operāciju ne ātrāk, kā Čžao paliks 5 gadi. Kaut arī vecums ļauj taisīt steidzamu operāciju, bet man nav tādas naudas. Kaut gan naudiņu es sāku vākt kopš brīža, kad atklājām meitas slimību.

Kad šis stāsts kļuva populārs, vietējā valdība organizēja labdarības kontus, kuros cilvēki varēja ziedot naudu. Uz doto brīdi jau ir savākta vajadzīgā summa un drīzumā bērnam nāksies pārciest operāciju provinces Čendu galvaspilsētā. Ārsti plāno nomainīt ādu, kas ir noklāta ar matiņiem, pret ādu no citām viņas ķermeņa daļām.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv