Krievijas medijs: Latvijas skolās aizliegs minisvārkus bēgļu dēļ

Interneta portāls ren.tv, kurš kā masu informācijas līdzeklis reģistrēts Krievijā, ziņo, ka bēgļu pieplūduma dēļ Latvijā skolās plānots aizliegt minisvārkus, ziņo LETA.
Atsaucoties uz Izglītības un zinātnes ministriju, portāls vēsta, ka musulmaņu bērni varētu neadekvāti reaģēt uz pārlieku īsajiem meiteņu svārkiem. Līdz ar to skolniecēm Latvijā drīzumā varētu nākties aizmirst par minisvārkiem.
Portālam esot zināms, ka pagaidām gan dokumentētu norādījumu par pieļaujamo svārku garumu neesot, tomēr ierēdņi uzskatot, ka citu kultūru pārstāvjiem atšķiras kā ētiskās, tā arī estētiskās normas.
Citējot Izglītības un kvalitātes valsts dienesta (IKVD) vadību, portāls paudis, ka arī modernie apspīlētie sporta tērpi var kalpot par nopietnu izaicinājumu konservatīvajiem musulmaņiem.
IKVD vadītāja Inita Juhņēviča noraidīja portālā ren.tv publiskotās ziņas, uzsverot, ka ne Izglītības un zinātnes ministrijai, ne arī IKVD nav padomā aizliegt Latvijas skolniecēm nēsāt minisvārkus, turklāt pieņemamais skolēnu ģērbšanās stils ir katras izglītības iestādes pašas ziņā.

 

Avots: lat.mixnews.lv

Raksta turpinājums
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [2]

Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv