Dvīnes kuras nav apmierinātas ar savu izskatu un tērē miljonu plastiskajai operācijai

Kad pārim piedzimst dvīņi, tad visbiežāk tas nozīmē, ka visu bērnību vecāki bērnus ģērbs vienādās drēbēs, veidos vienādas frizūras un pat vienādas rotaļlietas pirks, viņi būs identiski. Pieaugot lielākā daļa dvīņu cenšas pēc iespējas vairāk atšķirties no savas kopijas. Tomēr 25 gadus vecās dvīnes, Sāra un Emma Koponen (Emma and Sara Koponen) no Šveices, tikai priecājas būt vienādas: viņas ēd vienādu ēdienu, taisa vienādas plastiskās operācijas, kopā apmeklē trenažieru zāli un nekad nešķiras.

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
25. gadus vecās māsas ir vienādi aizrāvušās ar sava ķermeņa izmaiņām: viņas ievietoja silikona implantus krūtīs, regulāri taisa botoksa injekcijas lūpās un plāno ievietot arī dibena implantus, kā arī uztaisīt rinoplastiku. Uz doto brīdi viņu kopīgais `tūnings` skaistulēm ir izmaksājis 15 000 stērliņas.
Dvīnes ne tikai kopā dzīvo, bet arī dala vienu telefonu uz divām, viņām ir kopīgs skapis un katru dienu pavada viena otras kompānijā.
Viena no māsām, vārdā Sāra saka: `Mums vajag izskatīties vienādi, kā īstām dvīnēm, tādām kādas mēs bijām bērnībā. Mums abām interesē mūsu ķermeņa izmaiņas, bet mums ir jābūt pārliecinātām, ka daram vienu un to pašu, savādāk mēs atšķirsimies. Mēs esam kā ķertas ar plastisko ķirurģiju - mums nav tādas saprašanas, kā - pārāk daudz.` Mēs bijām mazas, mums interesēja sports un mēs sapņojām par savu ķermeņu izmaiņām.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv