Cilvēki kuri nomira mēģinot uztaisīt selfiju 

Sevis fotogrāfēšana tagad ir tik populāra, ka vārds `Selfie` jau ir nonācis mūsdienu angļu valodas vārdnīcā. Ir cilvēki kuri sevi fotogrāfē šad tad. Bet ir arī tādi kuri taisa savas fotogrāfijas ik pēc minūtes. Un uztaisīt oriģinālu selfiju, dažreiz noved pie bēdīgiem rezultātiem. Dažreiz pat pie nāves. Tālāk rakstā mēs jums pastāstīsim par dažiem gadījumiem ar selfiju taisīšanu, kas noveda pie letāliem iznākumiem.

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Anna Ursu, Rumānija
Meitenei ļoti patika taisīt dažādus selfijus. Viņa tos taisīja visur un tualetē arī, liekot pēc tam sociālajos portālos. Vienā jaukā dienā Annai un viņas draudzenei ienāca galvā doma uztaisīt krutu selfiju. Kur gan tādu var uztaisīt? Nu bet protams uz vilciena jumta.
Anna uzrāpās uz vilciena vagona un pacēla kāju virs galvas, lai uztaisītu vēl oriģinālāku foto. Par nožēlu jāsaka, ka tas bija elektrovilciens un Annas kāja aizķēra vadus, meitene izjuta caur sevi 27000 voltus. Anna nomira slimnīcā.
Oskars Agliars Otero, Meksika
Puisis no Meksikas izlēma uztaisīt selfiju ar ieroci, nevis ar pistoli, bet ieroci. Oskars, kuram nesen palika 21 gads, izmantojot ieroci taisīja fotogrāfiju. Kaut kas aizgāja ne tā un ierocis izšāva Oskarā. Letāls rezultāts un ārsti pat nespēja puisim palīdzēt.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv