Tu esi ragana?: izlasi šo rakstu un pārliecinies par to 

Kas tā tāda ragana ir? Kā viņu atpazīt caur cilvēkiem? Kā likums, vārdu ragana, izrunā čukstus. Kad meitenei jautā vai viņa ir ragana un vai viņai piemīt maģiskas spējas, šo jautājumu cilvēki uzdod mazliet nervozi. Pastāstīsim šodien jums, kā atpazīt raganu.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Šī vārda nozīme daudziem asociējas ar kaut ko aizliegtu un kaunu. Protams tam vaina ir pāris stereotipi, kas ir nākuši jau no seniem laikiem un vīriešu dominēšana sabiedrībā. Tūkstošiem nevainīgu dzīvību, tika atņemtas senajos laikos, raganu medību laikos. Ja sieviete bija skaista, tai bija rudi mati un viņai vienkārši patika kaķi, viņu varēja apvainot par raganu, sagrābt un sadedzināt uz sārta.

Melīgu apvainošanu dēļ, tika atņemtas daudz nevainīgas dzīvības tiem, kas vienkārši likās dīvaini un nesaprotami priekš apkārtējiem.
Kā atpazīt raganu?
Ragana - tā ir zemes sieviete. Mēs mantojam viņas dabas spēku, transformāciju, izārstēšanos. Sieviešu spēks un enerģija ir ļoti līdzīga ar zemes spēku. Tu spēj redzēt zīmes parastās lietās un atrast atbildes nesaprotamās lietās? Tavs ķermenis pielāgojas sezonu izmaiņām? Ja tu esi aktīva vasarā un rudenī kļūsti mierīga, ziemā esi tā kā mirusi, bet pavasarī no jauna piedzimsti, tad tu pilnībā esi atkarīga no dabas kaprīzēm.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv