Sieviete atstāja zīmīti vīrietim, kurš nozaga viņas autostāvvietu un ziniet kas notika

02.01.2016

Ja jums ir pazīstama tā sajūta, kad jūs izsakāt kādam savas nejaukās piezīmes, bet strīda vietā otrs vienkārši atvainojas un izturas pret jums patīkami, tad jūs sapratīsiet šīs sievietes sajūtas. Kad šī sieviete pamanīja, ka viņas stāvvietu nozaga kaut kāds nelietis, tad viņai nebija palicis nekas, kā tikai atstāt viņam nejauku vēstulīti zem logu tīrītājiem. Nākošajā dienā viņa uz savas mašīnas stikla zem logu tīrītājiem atrada vēstuli - atbildi no tā paša vīrieša, kurš nozaga viņas vietu. Atbilde bija ļoti negaidīta.

Avots

Raksta turpinājums
Lūk šo zīmīti, sieviete atstāja uz nepazīstamā nelieša mašīnas stikla:
`Hey, svešiniek, es rakstu tev tāpēc, ka pagājušo nakti tu bez atļaujas aizņēmi manu stāvvietu (un vēl joprojām turpini to darīt??), uz kuru man bija apmaksāts parkinga talons uz visu nakti. Man nav tik daudz naudas. Tā ir privātā parkinga vieta un es varēju izdarīt tā, lai tavu mašīnu aizvāc. Es to nedarīšu, bet lūdzu, vairāk neliec savu mašīnu manā vietā`.
`Sākumā vēlos atvainoties par to, ka aizņēmu parkošanos. Tas bija bezatbildīgi no manas puses un es vēlētos apmaksāt parkinga talonu un vēl kaut ko, ko jums vajadzētu. Tāpēc, ka ar parkošanos šajā gada laikā ir ļoti grūti. Priecīgus Ziemassvētkus.
[Paraksts:] lohs, kurš noparkojās jūsu vietā`.
Svešinieks atstāja arī aploksnē 100 dolārus ar 5 divdesmit dolāru banknotēm!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv