Pāris dārgi ieteikumi, kā tikt vaļā no `pohām` pēc kārtīga tusiņa

03.01.2016

Ballīte - tas ir foršs pasākums, kurā reti iztiek bez alkohola. Draugu kompānijā ir ļoti viegli iedzert par daudz, bet jau no rīta vai pat jautrības laikā nākas dažreiz ciest no galvas sāpēm, sliktas dūšas un dīvainas sajūtas organismā. Lai ātrāk aizmirstu par to cik ballītes laikā tika izdzerts un atkal sāktu justies kā normāls cilvēks, mēs esam atraduši priekš jums dažus parastus veidus, kuri simtprocentīgi atgriezīs jūs pie normālas sajūtas.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Jēla ola
Jā, tā nav visai patīkama delikatese, bet, ja jums ļoti vajag tikt vaļā no galvas sāpēm, tad vajadzētu pamēģināt šo produktu. Tiek uzskatīts, ka jēla ola efektīvi aizvāc paģiru simptomus, barojot organismu ar augstas kvalitātes olbaltumvielām.
Vistas zupa ar makaroniem
Daudziem cīņā ar paģirām palīdz vistas zupa ar makaroniem. Tikai zupai ir jābūt siltai. Pirmkārt jūs tiksiet vaļā no nepatīkamajiem simptomiem: galvas sāpēm, sliktas dūšas, vājuma un noguruma. Otrrkārt, jus atgūsiet spēkus un enerģiju, kas tika zaudēti pēc ballītes. Organismam būs vieglāk tikt galā ar diskomforta sajūtu.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv