Solārijs kādas ģimenes dzīvi pārvērta īstās šausmās

11.01.2016

Mākslīgais iesauļojums, amerikāņu ģimenes dzīvi pārvērta īstās šausmās: sieviete, kas burtiski nelīda ārā no solārija, kļuva par iemeslu kāpēc vīru atlaida no darba un par ņirgāšanos skolā pret viņu bērniem. Pēc Ņūdžersijas iedzīvotājas Patrīcijas Krentstilas vārdiem, viņa no agra vecuma centās darīt sevi skaistu ar solārija palīdzību.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
`Es nevaru atcerēties, kad mana āda bija gaiša, jo es jau jaunībā stundām ilgi sauļojos pludmalē vai dārzā, Jo tumšāka kļuva mana āda, jo skaistāka es kļuvu. Ap 12 gadiem atpakaļ es pirmo reizi apmeklēju solāriju un biju apmierināta - par pāris minūšu iegūto efektu`, - atceras no solārija atkarīgā. Kopš tā laika, kad Patrīcija uzzināja par skaistumkopšanas salonu piedāvājamo procedūru, viņas dzīve, kā arī visiem citiem ģimenes locekļiem, strauji mainījās: sieviete sāka vairāk laika pavadīt zem ultravioletajām lampām, nesaprotot, ka viņai sāk attīstīties psiholoģiskā atkarība no UV - stariem vai tanoreksija.
Ar katru solārija apmeklējumu amerikānietes ādas slānis kļuva tumšāks un tumšāks, kas sāka pievērst ārstu uzmanību. `Ārsti teica, ka tāds ieradums var nogalināt mani, jo tas varbūt vēža rašanās iemesls. Bet es sauļojos tādā veidā jau vairākus gadus un ar manu veselību viss ir kārtībā. Ko gan viņi zin? Ir vairāk bīstamāku ieradumu, tādi kā smēķēšana vai narkotiku lietošana. Sauļošanās nenodara man nekādu kaitējumu, sniedzot man estētisku labsajūtu. Pēc solārija, es jūtos tā it kā tikko būtu atgriezusies no atvaļinājuma`.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv