Padomi, kuri palīdzēs tev nesaslimt aukstajā ziemas laikā 

13.01.2016

Mūsu dzīve tā ir iekārtota, ka mēs slimojam, jo mums visapkārt ir baktērijas un vīrusi. Sevi jārūda, lai organisms spētu adekvāti reaģēt uz temperatūras izmaiņām, lai organisma temperatūra būtu pareiza un cilvēks būtu pasargāts no tā, lai nepārsaltu un nepārkarstu. Nevienam no mums nepatīk slimot, tā ir lieka laika un naudas tērēšana, tāpēc šajā rakstā pastāstīsim jums, kas ir jādara, lai neslimotu šajā ziemas sezonā.


Raksta turpinājums - lapa #1
Vēdini regulāri darba telpas un neaizmirsti mazgāt rokas
Darbs tā ir vieta, kur visbiežāk izplatās vīrusi, īpaši, ja slims kolēģis blakus šķauda, tāpēc regulāri vēdiniet telpas! Pēc iespējas biežāk mazgājiet rokas - tas palīdz izvairīties no baciļu veidošanās.
Mazāk streso un pārdzīvo
Stress mazina darba spējas, grauj imunitāti, turklāt, sasprindzinājumā esošiem cilvēkiem ir arī pastiprināta insulīna izdalīšanās, kas veicina tauku rezervju uzkrāšanos. Psiholoģiskais komforts īpaši būtisks ir maziem bērniem, kuri, kā aiziet dārziņā, tā sāk slimot, bet tas nenotiek tāpēc, ka viņiem būtu sliktāka imunitāte, bet gan tāpēc, ka viņi ir stresā no lielajām pārmaiņām. Tāpēc noderīgi vakaros bērniem iedot nervus nomierinošas tējas.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv