Sievietei ar divām vagīnām piedāvā filmēties pieaugušo filmās un ...

18.01.2016

Dabas anomālija, kuras dēļ sievietei parādās divas vagīnas, spēj padarīt sievieti par miljonāri. Jaukā 27 gadus vecā Heizela Džonsa no Lielbritānijas saņēma līgumu par miljons dolāroem, pateicoties tam, ka viņas ķermenim ir reda anomālija - dubultā vagīna, šai meitenei zaudēt nevainību nācās divas reizes.

 

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Šis defekts ir manāms 1 no miljons sievietēm, dēļ šī defekta sievietēm ir gatavi maksāt lielu naudu. Pie div vagīnu īpašnieces vērsās kinokompānijas īpašnieks, kurš specializējas uz filmām `priekš pieaugušajiem`, - Stīvens Hiršs. Producents, kurš uzskata Heizelu par īpašu sievieti, piedāvājot tai miljons dolāru par dalību filmēšanā.
Jaunā meitene atteica šo piedāvājumu, uzskatot to par aizvainojumu. `Es demonstrēju citām sievietēm ar savu anomāliju, ja viņām tas ir interesanti... Bet porno es nefilmēšos nekad, ne par kādu naudu!` - teica viņa. Par savu neparasto diagnozi meitene uzzināja 18 gadu vecumā, pēc tā kad vērsās pie ārsta, pēc drauga šoka par redzēto. Viņš pastāstīja draudzenei, ka katru reizi seksa laikā viņš jūtas tā, it kā ieietu dažādās meitenēs.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv