Patiess stāsts: tu neticēsi, priekš kam šis ārsts glabāja savas pacientes sirdi kabinetā !

21.01.2016

Krievijā Pirmā medicīnas institūta klīnikā strādāja slavens kardiologs Vladimirs Almazovs. Akadēmiķis visu laiku turēja savā kabinetā trauku ar iespirtotu sirdi.

 

Avots

Raksta turpinājums
Šis stāsts sākās 1950. gadā, tajā laikā pats dokotros Almazovs bija vēl medicīnas institūta students. Institūta klīnikā ieradās paciente ar ļoti smagu stāvokli. Jaunajai meitenei tika diagnosticēts asais septiskais endokardīts - šī ir nopietna slimība nereti beidzas letāli.
Prognozes saistībā ar jauno pacienti bija visai nepatīkamas, viņa burtiski smaka nost no augstas temperatūras un sirds nespēja tikt galā ar to visu... Apkārt meitenēm salasījās daudz slavenu profesoru un pēc tradīcijas kopā ar tiem pacienti apskatīja arī jaunie mediķi.
Viens no tādiem interniem kļuva īpaši uzmanīgs. Ieinteresējies par pacienti, viņš biežāk un biežāk ienāca viņas pacienti. Jaunais cilvēks neizdomāja kā viņu glābt, viņam vienkārši patika šī jauna meitene.
Rūpes par pacienti noveda pie tā, ka arī viņa atbildēja viņa maigajām jūtām un mazliet sāka atveseļoties. Kad viņu izrakstīja no slimnīcas, viņa apprecējās ar jauno mediķi. Jaunie cilvēki pasauca arī mediķus uz kāzām un viņu dzīve bija laimīga. Viņi izaudzināja bērnus un nosvinēja sudraba kāzas.
Un jau vecā vecumā bijusī paciente mantoja savu sirdi Pirmajam medicīniskajam institūtam. No tā laika tas glabājas institūtā - kā atmiņa par to, ka vesela un mīloša sirds ir spējīga palīdzēt slimai sirdij...
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv