Tavas profesijas horoskops: atklāj savu veiksmi darbā 

24.01.2016

Darbs, tā ir mūsu ikdiena. Darbā mēs pavadām savas dzīves ilgāko laiku. Mēs strādājam, lai nopelnītu naudu, lai veidotu savu izaugsmi un karjeru. Vai jūs zināt kāda veiksme jums ir darbā? Šajā rakstā piedāvājam jums apskatīt profesijas horoskopu, jeb kāda ir tava veiksme darbā. Sīkāk lasi rakstā. 

Raksta turpinājums - lapa #1
Auns
Jau mazs auniņš bērnībā parasti zina, par ko viņš grib kļūt. Un, pateicoties savai pašpārliecinātībai, arī dzīvē sasniedz nosprausto mērķi. Aunam nekādā gadījumā nav piemērots sēdošs dzīves veids un darbs.Viņam galvenais, lai būtu pārmaiņas, risks, prestižs un – kas ļoti svarīgi – neatkarība. Auns lieliski prot apieties ar cilvēkiem, tāpēc prot iejusties kolektīvā. Auns uzskata, ka darbu neviens par viņu labāk nepaveiks, tāpēc visu cenšas darīt pats. Pārpūles dēļ viņam nereti pat zūd spēki. Lai nu ko, bet slinkumu Auniem nevar pārmest. Tā kā Auni ir gan drosmīgi, gan pašpārliecināti, viņiem jābūt par vadoņiem. Auni reti kad kļūst par politiķiem. Sevi labāk viņi apliecina biznesā vai radošā darbā. Viņam ir arī organizatora dotības, un viņš tiks galā ar pūli, ja vien viņam piemitīs vajadzīgā nosvērtība.
Vērsis
Jaunībā Vērši daudz domā par savu profesijas izvēli. Viņi grib būt pārliecināti, ka viss izdosies, kā nākas, un viņi cer uz labu peļņu.
Iespējams, viņi diezgan bieži mainīs darbu, kamēr atradīs stabilu vietu. Viņiem ļoti svarīgi, lai katrs sīkums atbilstu viņu vajadzībām. Viņi pat neiebilst pret nelielu rutīnu vai atkārtošanos. Ievēro noteikumus un dzenas pēc slavas. Parasti Vēršiem ir labi skaisti veidotas rokas, tāpēc nereti rakstnieki Vērši labāk raksta ar pildspalvu nekā ar rakstāmmašīnu, bet, ja to dara, tad tikai paši, neuzticoties nevienam. Vērša sievietes jebkurā darbā ir īsts atradums, jo viņas ir grūti izsist no līdzsvara. Pat krīzes situācijās viņas vienmēr reaģēs mierīgi un pareizi. Ja darbā jūsu partneris vai priekšnieks ir Vērsis, ielāgojiet vienu zelta noteikumu: nekad nepārbaudiet viņa pacietību, pat ja jums šķiet, ka tai nav robežu.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv