Aculiecinieka stāsts: visa patiesība par `Titānika` traģēdiju 

27.01.2016

Katrai ģimenei ir savi noslēpumi, parasti tie ir tādi, kas neskar nevienu izņemot ģimeni. Tomēr tas neattiecas uz Luīzi Patteni (Louise Patten), viņa kļuva par pirmo sievieti, kas bija ienākusi direktores amatā kompānijā FTSE 100. Šajā rakstā jūs izlasīsiet Luīzes stāstu un noslēpumu par Titānika traģēdiju.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
1960. gados, kad Luīze vēl bija pusaudze, viņas vecmāmiņa atklāja viņai ģimenes noslēpumu, brīdinot, ka noslēpuma atklāšana pasaulei var novest pie divām lietām.. Viens no tiem bija šausmīgs, vectētiņa vārds Pattens Čārlzs Laitollers, kas tika apbalvots ar Krustu par palīdzību Pirmajā pasaules karā un 1940. gadā par evakuāciju no Dunkerkas, varēja kļūt pazemots. Tomēr otra lieta mainītu pasauli, pasaulei uzzinot oficiālo versiju par vienu no slavenākajām katastrofām - `Titānika` traģēija, kas aiznesa 1912. gada aprīlī 1517 cilvēku dzīvības.
Spiediens starp šīm divām lietām skaidro, kāpēc Luīze klusēja 40 gadus un nevienam neko nebija stātījusi. To ko viņa zināja, viņa pat savam vīram neteica. Ko gan viņš teiktu, kad uzzinātu? Tagad 56 gadus vecā Luīze tomēr nolēma pastāstīt visai pasaulei par to, savā jaunajā romāna `Tīrs zelts` (Good as Gold).
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv