Ja jums rūp jūsu dzīvnieks, nekad neturiet mājās lilijas!!!

02.02.2016

38 gadus vecā Elizabete Makija (Elizabeth Mackie) bija dziļi šokēta, atrodot savu 4 mēnešus veco kaķēnu Misto ļoti sliktā stāvoklī. Traģiskā ironija noslēdzas tajā, ka Elizabete nopirka kaķēnu, lai nejustos vientuļi pēc mātes nāves un lūk sanāca tāpat. Vēlāk Elizabete uzzināja, ka vainīgas pie tā bija lilijas.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Kad Elizabete ieraudzīja kaķēnu, viss viņa purniņš bija nosmērēts ar orandžiem putekļiem un kaķis jutās ļoti slikti. Sieviete nekavējoties aizveda kaķēnu pie veterināra, bet, diemžēl, bija jau pārak vēlu un Misto nomira tajā pašā dienā. Veterināri iedeva kaķēnam preperātu, lai izsauktu vemšanu, bet neskatoties uz mēģinājumiem izglābt dzīvnieku, Misto nomira no nieru un aknu mazspējas.
Vēlāk Elizabete uzzināja, ka lilijas spēj kaķiem izsaukt nopietnu saindēšanos un noved pie dzīvnieku bojāejas, tas arī bija Misto nāves iemesls. Tagad Elizabete kopā ar veterināriem cenšas panākt, ka ziedu tirgotāji, floristi un lielveikalu īpašnieki, kuri pārdot ziedus, līmētu uz lilijām speciālās uzlīmes ar brīdinājumu par to, ka lilijas var būt nāvīgi bīstamas viņu mājdzīvniekiem.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv