Arī tev tā var gadīties: viltotā nauda, jeb kā mani apmānīja ar lielu naudas summu

03.02.2016

Vakar es kļuvu par blēžu upuri. Es pārdevu ļoti dārgu lietu, ievietojot sludinājumu internetā, man iesmērēja viltotu naudu, kas ir ļoti līdzīga īstai. Cilvēki uzmanieties, arī jums tā var gadīties un nav nozīmes, vai tie ir rubļi, dolāri vai euro. Vienkārši esiet uzmanīgi!

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Šajā fotogrāfijā īsta ir tikai augšējā banknote. Visas pārējās banknotes ir ļoti kvalitatīvs viltojums. Pēc kopēšanas kvalitātes viņas ir ļoti grūti atšķirt no īstām, viņām ir, metāliskā svītra, ūdens zīmes, mikrocaurumiņi, spīdošs ģērbonis un arī taktiskās aklo svītriņas. Protams, jebkurš kasieris uzreiz atpazītu viltojumu, bet parasts cilvēks diez vai. Kad blēdis aizgāja, es pamanīju, ka uz vienas banknotes nav mikrocaurumiņa un sapratu, ka tas ir viltojums. Es zvanīju pircējam, bet telefons jau bija izslēgts. Tad es paņēmu īstu banknoti un sāku salīdzināt. Galvenā atšķirība - ūdens zīmes. Uz viltojuma tās ir, bet viņas ir ļoti bālas, ne tādas kā uz īstās. Uz īstās ir gan tumšās gan gaišās ūdens zīmes.
Otro atšķirību var pamanīt tikai skatoties caur lupu - īstai banknotei ir mikroteksts "5000ЦБРФ", bet uz viltojuma tas nav salasāms.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [1]

19:49 04.02.2016Gunis Krāģītis
Tādos gadījumos gan vajag kaut kur izlaist caur aparātu kas pārbauda,kaut vai tuvākajā bankas filiālē.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv