Neticami fakti, kuriem jūs atsakaties ticēt 

04.02.2016

Kur ražo prezervatīvus priekš bērniem? Kāpēc asins steikos nav asinis? Vai kādreiz ir eksistējusi viesnīca ar nāvējošām lamatām? Par to visu jūs uzzināsiet šodien, šajā rakstā.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Čikāgā patiesi tika uzcelta viesnīca ar daudzām nāvējošām lamatām
Sērijveida slepkava Jenrijs Hovards Holms 1893. gadā atvēra Čikāgā viesnīcu ar daudzām lamatām. Visas celšanas laikā Holms nomainīja lelu skaitu darbinieku, tāpēc tikai viņš zināja patieso ēkas plānu. Tikko kā viesnīcas celšana bija beigusies, Henrijs sāka savu ļauno darbu. Galvenie Henrija upuri bija sievietes, kuras strādāja viesnīcā, viņu mīļākie un arī viesnīcas klienti, kurus viņš mocīja un nogalināja. Daudzus upurus viņš ieslēdza skaņas necaurlaidīgajās istabās ar gāzes padošanas sistēmu, kas ļāva viņam jebkurā laikā likt viņiem smakt. Daudzi tika ieslēgti noliktavās un atstāji nomirt. Upuru skeleti tika tirgoti medicīnas skolām. Konkrēts upuru skaits nav noteikts, bet tiek uzskatīts, ka viņš ir nogalinājis vairākus simtus cilvēku.
Austrālijā ir pilsēta, kuras iedzīvotāji dzīvo pazemē
Gandrīz 1700 cilvēku dzīvo telpās, kas atrodas zem zemes. Tur atrodas arī bāri, dzīvojamie masīvi, kapsēta un pat baznīca. Cilvēki reti iznāk ārā, jo šī vieta ir ļoti sausa un temperatūra reti nolaižas zemāk pār 40 grādiem pēc Celsija.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv