Kucēns izglāba 3 gadus vecu meitenīti, kura pazuda taigā 

07.02.2016

Suņi - tie ir labākie cilvēku draugi. Viņi mīl savus saimniekus un uztraucās par tiem. Trīs gadus veca meitenīte no Sibīrijas Karīna Čikitova pazuda taigas mežos ar savu kucēnu. Viņi spēlējās tīrumos un pastaigājās, kamēr neapmaldījās. Par viņiem nekas nebija zināms 11 dienas. Tomēr, tieši kucēns palīdzēja visu šo laiku meitenītei tur izdzīvot, kur pat pieaudzis cilvēks varēja nomirt... Kucēns vārdā Mazulis sargāja savu saimnieci no vilkiem un lāčiem.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Lai atrastu pazudušo meitenīti, tika izmantota speciālā tehnika. Bet pat aparatūra nedeva ne mazākās pēdas. Kad suns juta, ka mazajai meitenītei kļūst slikti, suns sāka meklēt cēļu atpakaļ uz mājām. Tajā laikā meitenīti meklēja kinologi, glābēji un pat kaimiņi. Taigu pārmeklēja ik diennakti un beigu beigās 9. dienā uz mājām atgriezās Mazulis. Suns bija izbadējies, tikai smilkstēja visu laiku. Visi tie, kuri meklēja Karīnu, saprata, ka Mazulis ir vienīgā iespēja, kura var aizvest pie meitenītes.
`Vecāki bija pārliecināti, ka kucēns visu šo laiku bija ar meitenīti. Tā kā naktis bija kļuvušas siltākas, mazas cerības atrast meitenīti dzīvu vēl bija palikušas,- saka glabējs Afanasijs Nikolajevs. Mazulis gāja atpakaļ uz mežu un visi pārējie tam pakaļ. Suns tomēr beigu beigās atveda glābējus pie meitenītes, kura bezspēcīga gulēja uz zāles dubļos.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv