Dāvanu idejas: ko uzdāvināt Valentīndienā savai otrai pusītei? 

07.02.2016

Svētā Valentīndiena - ir paši mīļākie svētki meitenēm. Šajā dienā visas dāvanas pielāgojas mīlestības atzīšanā, turklāt netiek vērtēta pārsteiguma summa, bet tā noformēšana. Jebkuru dāvanu obligāti vajag iepakot papīrā vai kastē ar sirsniņām, pielikt tai klāt Valentīndienas kartiņu un pasniegt mīļotajai to ar maigu skūpstu un mīlestības vārdiem. Tā kā tuvojas Valentīndiena, piedāvājam jums šajā rakstā apskatīt, kādu dāvanu varētu dāvināt šajos svētkos savai otrajai pusītei.

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Apakšveļa - romantiskas nakts mājiens
Skaista apakšveļa, kas ir uzdāvināta mīļotajai meitenei Valentīndienā, kļūs ne tikai par atzīšanos mīlestībā, bet arī labam sākumam romantiskai naktīj. Par izmēru varat neuztraukties, norakstiet vienkārši no mīļotās meitenes apakšveļas ciparus.
Valentīndienas apsveikuma kartiņas
Kartiņa - tas ir galvenais mīlētāju atribūts. Pats nedārgākais veids kā atzīties mīlestībā - uzdāvināt meitenei skaistu apsveikuma kartiņu ar maigām atzīšanās mīlestībā. Tādu kartiņu var nopirkt, uzzīmēt, vai arī pasūtīt unikālu sirds rāmīti ar kopīgu fotogrāfiju. Saldās sirsniņam meitenes īpaši ciena. Idēla ideja - pasūtīt kūku ar noteiktu atzīšanos mīlestībā sirds formā.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv