Stulbi mīti, kuriem tu tici dēļ filmām 

09.02.2016

Filmu titros derētu rakstīt `Jebkādas sakritības ar reālo dzīvi ir nejauši un neatkārtojiet to mājās`. Tāpēc, ka dažreiz filmās rāda totālas muļķības. Ir apsveicami, ja šiem mītiem jūs neticējāt, bet ir cilvēki, kuri tiešām ticēja un tic. Piedāvājam apskatīt jums šos muļķīgos mītus tālāk rakstā.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Ar defibrilatora palīdzību nav iespējams palaist apstājušos sirdi
Holivudas filmās priekš tā, lai atdzīvinātu cilvēku, kuram ir apstājusies sirds, pietiek tikai uzkliegt: `Mēs zaudējam viņu!` un pie pacienta krūtīm piespiest defibrilatoru. Reālitātē tas nenostrādās, ja sirds ir apstājusies tad ar defibrilatora palīdzību sanāks to tikai sadedzināt. Defibrilators ir ļoti noderīgs, kad sirds ritms sāk palikt lēnāks. Defibrilators palīdz `restartēt sistēmu`.
Hloroforms nav spējīgs `izslēgt` cilvēku uz ilgu laiku
Stāsti par noziedziniekiem, kuri neitralizē upurus ar hloroformu, eksistē tik cik šī preparāta izmantošanas tradīcija. Darbībā nav iedokomentētu pierādījumu par to, ka viņu kādreiz ir izmantojuši, lai `atslēgtu` cilvēku. Un zini, kāpēc? Tāpēc, ka tas tā nestrādā! Lai hloroforms sāktu iedarboties, viņu vajag ostīt kā minimums piecas minūtes un kad tavs upuris paliks bez sajūtām, tas nenozīmē, ka viņu var sasiet un iemest bagāžniekā aizmirstot par viņu uz pāris stundām. Pirmkārt, lai hloroforma iedarbība turpinātos, to vajag turpināt ostīt. Otrkārt, tev nāksies pieskatīt to, lai upurim balsenē `neiekristu` mēle un viņš nenosmaktu un priekš tā uzmanīgi ir jāpietur viņa zods. Filmās to nerāda protams, bet hloroforma ošņāšana izsauc vemšanu.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv