Mcdonalds Happy meal tika glabāts 6 gadus, kā tas izskatās tagad?

09.02.2016

33 gadus vecais manuālais terapeits Dženifera Lovalda (Jennifer Lovald) nopirka bērnu pusdienas Happy meal Mcdonaldā 2010. gadā un atstāja to uz ilgiem 6 gadiem kastē uz ofisa galda. Tādā neparastā veidā Dženifera vēlējās nodemonstrēt, cik ķīmijas ir fast food ēdienā. Priekš eksperimenta Happy meal netika izvēlēts nejauši, jo šīs pusdienas taču ir domātas bērniem. Un lūk, nesen viņa atpakoja kastīti un pārliecinājās par to, ko viņa domāja.

 

Avots

Raksta turpinājums
Lai pierādītu, ka tas nav feiks, Dženifera publicēja Happy meal fotogrāfiju ar Mcdonalds čeku, uz kura ir norādīts pirkšanas datums 2010. gads 8. janvāris.

Otrā fotogrāfija visus Facebook sēkotājus ierāva šokā, jo kartupeļi un vistas nageti ne cik nebija mainījušies 6 gadu laikā.
`Pagāja seši gadi kopš es nopirku šo Happy meal. Visu šo laiku tas nostāvēja mūsu ofisā, pa to visu laiku tas nesapuva, nesapelēja un pat nesāka sadalīties!!! Tikai sāka smaržot pēc kartona. Mēs veicām šo eksperimentu, lai parādītu saviem pacientiem cik ļoti neveselīga ir šī pārtika. It īpaši priekš mūsu augošajiem bērniem. Šajā ēdienā ir daudz ķīmijas! Izvēlieties īstu ēdienu! Ābolus, banānus, burkānus u.c. Drīzāk kaste sāks ātrāk sadalīties, nekā šis ēdiens. Tas ir pretīgi`, - teica viņa.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv