Filmas, kurās aktieri nodarbojās ar reālu seksu 

09.02.2016

Dažreiz, aktieri tik profesionāli iedzīvojas lomā, ka skatītājs patiesi tic tajā, kas notiek uz ekrāna. Daži kadri, nogalināšana, prieka asaras vai kaislīgs skūpsts, ir spējīgi izkausēt pat paša cietsirdīgākā kritiķa sirdi. Seksuālās un kailu ķermeņu scēnas nodrošinās filmai ļoti labus kadrus. Tieši tāpēc bieži vien režisori aktieriem piedāvā nevis notēlot seksu, bet nodarboties ar to pa īstam tieši uz filmēšanas laukuma. Šodien piedāvājam jums apskatīties filmu izlasi, kurās nevis simulēja seksu, bet nodarbojās ar to pa īstam.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Intimacy (2001. gads)
Teatrālā režisora Patrisa Šero skandalozā filma, kādu brīdi padarīja filmas izveidotāju par ļoti aprunājamu slavenību. Pēc filmas sižeta, divi Londonas iedzīvotāji, katrs ar grūtu likteni, atrod veidu kā atslābināties. Ik nedēļu viņi satiekas priekš ātra un bez saistību seksa. Kadrā ir daudz patiesu scēnu, turklāt Kerija Foksa patiesi veica orālo seksu. 2001. gadā filma ieguva prēmiju Berlīnes prēmiju `Zelta lācis` par labāko sievietes lomu.
Shortbus (2006. gads)
Filmā ir parādīta trīs varoņu dzīve, kuri cenšas tikt galā ar savām seksuālajām problēmām. Homoseksuālis Džeims, sieviete Severīna un Seksologs Sofija ir meklējumos par satraucošiem jautājumiem un nonāk Ņujorkas klubā, kurš ir domāts priekš seksa mīlētājiem. Režisors šo filmu sauc par romantisku, bet nerekomendē to skatīties cilvēkiem, kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu. Filmas pirmizrādē, filmas izveidotājs paziņoja, ka visi seksuālie kadri un orgasmi ir īsti.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv