No meitenītes ausīm ārsti izņēma vairāk kā 1000 gigantiskas skudras un tas turpinās 

10.02.2016

Kurš no mums nav baidījies, ka ausī kādreiz var ielīst kukainis un visbriesmīgākā ir tā doma, par to, vai viņš spēs izlīšt vai paliks tur, bet ar šo meitenīti tas notiek katru dienu. 12 gadīgai indiešu meitenītei vārdā Šreja Dardžija no Disas, Gudžaratas, Indija, katru dienu no ausīm izrāpo gigantiskas skudras. Problēmas ar ar skudrām Šrejai parādījās pagājušā gada augustā un no tā brīža ārsti jau izņēma vairāk kā 1000 skudras no viņas ausīm. Pats pārsteidzošākais šajā ir tas, ka neviens nezin no kurienes tās tur rodas.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Satrauktie meitenītes vecāki saka, ka viņi jau ir izmēģinājuši visu, sākot no medicīniskajām metodēm un beidzot ar ekstrasensoriku, bet nekas nebija palīdzējis meitenītei tikt vaļā no kukaiņiem. Ārsti arī bija pie meitenītes mājās, lai pārbaudītu dzīvojamos apstākļūs, bet nekādi negatīvi faktori netika manīti.
Mēs veicām visas iespējamās izmeklēšanas ieskaitot arī kompjūtertomogrāfiju, bet viss parādīja, ka meitenīte ir pilnīgi vesela. Mēs arī nemanijām ausīs nekādas anomālijas. Meitenīte neizjūt sāpes, neskatoties uz to, ka skudras viņai kož, nekādi bojājumi bungādiņu plēvītei arī nav manīti.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv