Reāls stāsts: tēvs aiziet uz darbu un atgriežas sirms, jo ... 

12.02.2016

Skolā, manā klasē man blakus nosēdināja jaunu puisi. Mācību gada beigās mēs ar viņu bijām kļuvuši par labākajiem draugiem, bet pēc izlaiduma mūsu ceļi šķīrās. Tad mēs bijām bezrūpīgi bērni un man pat galvā neienāca, kāpēc mana drauga tētis vēl jaunības gados bija kļuvis viss pilnīgi sirms. Vienīgais ko es zināju, ka viņš strādā medicīnā un nepievērsu tam nekādu uzmanību. Tikai pēc vairākiem gadiem, satiekot savu bērnības draugu skolas salidojumā, mēs sākām runāt un es uzzināju traku stāstu. Tālāk lasi rakstā.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Izrādījās, ka Denisa (tā sauca manu draugu) tētis tiesas ekspertīzēs, noskaidroja savu pacientu nāves iemeslus, viņš bija patologs. Deniss atceras tikai to vienu faktu no bērnības, kad viņa tētis vakarā aizgāja uz darbu, jo viņam pienāca steidzama ziņa, bet mājās viņš atgriezās ar baltu galvu.
Kad zēns jautāja tēvam par sirmajiem matiem, tētis teica, ka tā vajag, ka cilvēki dažreiz var kļūt sirmi dēļ grūtā darba. Puisis pamanīja, ka tētis bija kļuvis kluss un nervozs, māte vienmēr viņa klātbūtnē centās runāt klusi un mierīgi.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv