Viņai piezvanīja pašnāvnieks, viņas reakcija bija negaidīta ...

18.02.2016

Šīs 92 gadus vecās sievietes numuru bieži vien sajauc ar uzticības tālruni pašnāvniekiem. Viņa varēja šo numuru nomainīt jau daudzus gadus atpakaļ, bet nevēlas to darīt viena iemesla dēļ. Lūk, viņa sniedzas pēc telefona. Viņa ilgi spiež pogas, jo mocās no artrīta, kurš nedod mieru viņas pirkstu locītavām. Beidzot viņa nospiež zaļo pogu un pieliek telefonu pie auss...

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
- `Hallo?`
- `Hallo. Es... man vajag vienkārši ar kādu parunāt savādāk es sajukšu prātā. Man šķiet, ka es vairāk to neizturēšu.`
Atkal viens no viņiem. Nav svarīgi, cik reizes viņai jau ir zvanījuši, bet viņa tiešām zin, ka piezvanīs vēl, katrs ar savām mazajām problēmām un viņi visi tiešām tic, ka viņu dzīvei ir uzvēlies tas pats grūtākais, ar ko vien var sastapties cilvēks.
- `Jūs varat parunāt ar mani, tikai palūgšu pasteigties - man jau ir 92 gadi un kurš zin, cik daudz man vēl ir atlicis.` - To pasakot viņa apsēžas krēslā un iekārtojas ērtāk.
- `Jums ir 92? Vai šis ir uzticības tālrunis pašnāvniekiem?`
- `Neuztraucaties, jūs dārgais, esat sajaukuši numuru`.
- `Bļāviens.``Tas notiek daudz biežāk, nekā jūs domājat, bet ja jau esat piezvanījuši man, mēs varam parunāt. Savādāk jūs esat pamodinājuši nabaga vecenīti velti. Kā jūs ar šo apziņu samierināsieties?` - Sievietes balsī ir dzirdams maigums.
- `Ak nē, atvainojiet! Man ir tik žēl miss...`
- `Mani sauc Kleo.`
- `Atvainojiet, Kleo. Es jau trīs mēnešus nevaru atrast darbu un spriežot pēc visa, es kļūšu par bezpajumtnieku. Tāpēc domāju izbeigt šo visu.`
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv