Sieviete izmainīja savus gēnus, lai būtu mūžīgi jauna 

19.02.2016

Laikam, katra sieviete dvēseles dziļumos sapņo būt mūžīgi jauna un šķiet, ka amerikāņu pētniecei Elizabetei Perišai izdevās piepildīt šo sapni. 44 gadus vecā divu bērnu māte nolēma piedalīties eksperimentā, kurš var pagriezt cilvēka bioloģisko pulksteni atpakaļ.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Pirmo reizi cilvēces vēsturē zinātnieki un ārsti saņēmās uztaisīt nopietnu eksperimenti un izmainīt sievietes bioloģisko pulksteni. Par izmēģinājumu trusīti kļuva 44 gadus vecā zinātniece un divu bērnu māte Elizabete Periša, kurai vēnā ievadīja ģenētisko materiālu. Vielai vajadzēja iekļūkt katrā šūnā un palaist izmaiņas, kuras ne tikai apturēs novecošanu, bet arī palaidīs atjaunošanās procesu.
Eksperimentu veic zinātniski medicīniskā kompānija `BioBiva`, kurā Elizabete ir direktore. Periša stāsta, ka nebaidās no rezultātiem, kas varētu novest pie slikta iznākuma. `Ja notiks kaut kas briesmīgs, es tikuntā būšu pārliecināta, ka veicu pareizu solu. Ja viens solis spēj izmainīt pasauli un šis solis var maksāt dzīvību, viņam ir jābūt izdarītam`, - atzinās Elizabete.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv