Musulmane dzīvoja ar aizšūtu dzimumorgānu līdz 22 gadu vecumam un to nezināja

19.02.2016

Mariama Dumbija nodzīvoja līdz 22 gadiem, nenojaušot neko sliktu. Viņa domāja, ka izskatās tāpat kā visas meitenes, kuras nav nodarbojušās ar seksu. Tomēr, vienu reizi viņa ieraudzīja meitenes fotogrāfiju, kurai uztaisīja sieviešu apgriešanu un saprata, ka viņa tika izkropļota.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Šo procedūru parasti veic maziņām meitenītēm, lai viņas neatcerētos par nodarītajām sāpēm, stāsta Io Feina, kura bija viena no pieprasītākajām sievietēm Mali, kura taisa apgriešanu. Viņai veda ap 200 meiteņu mēnesī un viņa stāstīja, ka izmantoja speciālo pulveri, kurš palīdzēja rētai ātrāk sadzīt.
`Sākumā es spēlējos mazliet ar meiteni, lai iegūtu viņas uzticību. Vēlāk liku viņai paplest kājas, lai ātri noteiktu, kur ir jātaisa iegriezums.`, - dalās Io Feina par sava darba noslēpumiem. Bieži vien vecāki sēž ārā un spēlē bungas, lai nedzirdētu, kā raud un bļauj viņu meita. `Kad es nogriežu augšējo klitora daļu, es iepakoju to un nododu vecākiem, lai viņu varētu to paņemt mājās`, - saka viņa. `Nākošajā dienā viņi pārbauda, vai to nav apēdusi pele. Ja tas ir noticis, tad nākotnē meitenei būs daudz bērni`, - dalās viņa. Mali ir apgraizītas gandrīz 90% meiteņu un sieviešu. Tā ir ļoti sena tradīcija, kura praktizējās vēl Senajā Ēģiptē. Mūsdienās ko tādu dara vēl 28 Āfrikas valstīs.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv