Ar vājiem nerviem neskatīties: sievietes galvā dzīvoja briesmonis ... 

25.02.2016

Āzijas ceļojuma laikā 24 gadus veco Danielu Liveranī sāka uztraukt ik nedēļas deguna asiņošana. Meitene nedevās pēc ārstu palīdzības, uzskatot, ka biežā asiņošana un izveidojies asins sarecējums ir dēļ nesenās motocikla avārijas. Pēc mēneša Lielbritānijas iedzīvotāja saprata, ka viņa stipri bija kļūdījusies. Lasi tālāk rakstā.

 

 

Raksta turpinājums
`Sākumā man sagādajā neērtības asiņainie izdalījumi, vēlāk tie beidzās un es pamanīju, ka no vienas nāss ir izlīdis sabiezējums`, - atceras Daniela. - `Es padomāju, ka tās ir sarecējušas asinis, tāpēc gaidīju, kad agri vai vēlu manas problēmas atrisināsies pašas no sevis. Pēc pāris dienām, atgriežoties mājās Edinburgā, es mazgājos dušā, kad sajutu, ka kaut kas pieskārās manai apakšējai lūpai. Es paskatījos uz leju un pamanīju, ka no manas nāss karājas kaut kas dīvains un metos uzreiz pie spoguļa. Apskatot šo kaut ko, es beidzot sapratu, ka manī atradās kaut kāds dzīvnieks.`
Šausmu pārņemtā meitene, centās pati tikt vaļā no parazīta, bet izjūtot neizturamas sāpes, tomēr vērsās pēc medicīniskās palīdzības. Kad ārsti apskatīja pacienti, mediķi sāka parazīta izņemšanas operāciju. Šis parazīts izrādījās, dēle. Daniela saka, ka ne tik drīz aizmirsīs šo operāciju. Izmantojot pinceti, ārsts uzsāka dēles izņemšanas procedūru. - `Tas bija mokoši sāpīgi. Katru reizi, kad ārsts centās aizķert viņu un izvilkt no nāss, es jutu, kā viņa kustās manā degunā. Apmēram pēc pusstundas, sāpes pārgāja un ārsts izņēma to no manas nāss. Dēles garums bija rādītājpirksta izmērā un lielā pirksta platumā. Izrādījās, ka viņa dzīvoja manī, vesela mēneša garumā.` Pēc ārstu vārdiem, dēle visdrīzāk tika iekšā, kad meitene peldējās Vjtenamas ūdenstilpnē, jeb arī tika iekšā mutē, kad dzēra dzeramo ūdeni.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv