Par tavu raksturu: uzzini par sevi vairāk pēc tā, cikos tu piedzimi

01.03.2016

Jūsu raksturs un spējas ļoti bieži ir atkarīgas no tā, - kādā diennakts laikā jūs esat piedzimis. Mēs zinām, ka tu vēlies uzzināt daudz vairāk par sevi, jeb salīdzināt vai tiešām tā ir, tāpēc esam sagatavojuši tev šo rakstu. Piedāvājam jums uzzināt mazliet vairāk par sevi pēc laika kurā jūs esat dzimuši.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
No 24:00 līdz 2:00 dzimst paši ziņkārīgākie zinātkārie cilvēki. Šie cilvēki vienmēr vēlēsies visu uzzināt pirmie. Viņiem ļoti nepatīk, kad no viņiem kaut ko slēpj. Viņi darīs visu, lai uzzinātu to, ko nedrīkst zināt.
No 2:00 līdz 4:00 dzimst dabas patērētāji un darbaholiķi, kuri zin savu labumu. Šie cilvēki visbiežāk ir tie iedomīgākie, kuri uzskata, ka visur un vienmēr ir paši labākie. Viņiem patīk ļoti cītīgi strādāt, jo viņi domā par nākotni.
No 4:00 līdz 6:00 dzimst personības ar `pionieru` skatījumu uz dzīvi, viņi kustas uz priekšu un vienmēr ir priekšgalā, kā arī viņi ir ļoti vienkārši cilvēki. Šie cilvēki nekad netēlos no sevis tos, kas viņi nav. Viņi vienmēr ir labākie un šajā gadījumā nevis viņi tā domā, bet tā vienkārši ir.
No 6:00 līdz 8:00 dzimst mistiķi un sapņotāji par dvēseles `organizāciju`. Šie cilvēki visbiežāk cenšas izdomāt to, kā nemaz nav. Viņi pasauli uztver savādāk nekā visi citi. Viņi vienmēr visur cenšas saskatīt kaut ko vairāk nekā tas tiek pateikts vai parādīts.
No 8:00 līdz 10:00 dzimst humānisti un valdzinošie. Šie cilvēki vienmēr vēlas visiem izpatikt. Šie cilvēki rūpējas ne tikai par sevi, bet arī par citiem.
No 10:00 līdz 12:00 dzimst godkārīgie un karjeristi. Šie cilvēki nav vienkārši darbaholiķi, viņi darbojas tikai tik cik ir nepieciešams, lai viņu pamanītu. Viņi prot personīgās problēmas mest pie miera un pievērsties noderīgākām lietām.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv