Šoks: cilvēki, kuri izvēlējās dzīvot ar līķiem

09.03.2016

Indijas pilsētas Kalkutas iedzīvotāji nesen bija pa īstam šokēti. Iemesls - ziņas par to, ka 44 gadus vecais vīrietis vārdā Parta jau sešus mēnešus dzīvo greznā dzīvoklī pilsētas centrā kopā ar savas mirušās māsas skeletu. Viņš diezgan uzmanīgi tīrīja istabu kurā atradās mirušās māsas skelets un pat nesa ēdienu uz turieni. Viņš saglabāja arī suņu skeletus, kuri bija dzīvojuši ģimenē. Parta policijā, lietas izskatīšanas laikā pastāstīja, ka viņa jau mirusī māsa nāca pie viņa katru nakti pēc ēdiena. Un tas nav vienīgais tāds gadījums.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Nenotikusī augšāmcelšanās
Kad 61 gadus vecais Lusio Času bija uz nāves gultas, viņš palūdza sievai, lai viņa noslēpj viņa mirušo ķermeni viņu mājā Kolumbijā. Lusio apsolīja sievai, ka viņš atgriezīsies dzīvē. Pēc vīra nāves, sieva ievīstīja viņa ķermeni palagā un glabāja to savā guļamistabā. Ar laiku līķis sāka sadalīties un mājās neciešami smirdēja, bet tas neapturēja sievieti. Viņa gaidīja vīra augšāmcelšanos. Tomēr pēc 30 dienām atraitne atmeta visas cerības un beidzot apglabāja vīru savas mājas pagalmā.
Gandrīz dzīvais tēvs
Kad Džonijs Vakradze no Gruzijas ciema Baši, nomira gandrīz 2 desmitgades atpakaļ, viņam bija tikai 22 gadi un viņam bija 2 gadus vecs dēls. Tā vietā, lai Džoniju apglabātu, viņa ģimene izlēma saglabāt viņa ķermeni, lai mazais Džonija dēls zinātu, kā izskatījās viņa tēvs. Māte rūpējās par līķi, mērcējot to šņabja šķidrumā. Mamma pārģērba savu mirušo dēlu uz viņa dzimšanas dienām. Ģimene glabā Džonija līķi koka zārkā bēniņos.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv