Sieviete - lapsene saspieda savu vidukli līdz neticamiem izmēriem 

09.03.2016

Šaurs lapsenes viduklis ir lielākās daļas sieviešu sapnis. Tādas slavenības kā Kima Kardašjana, Džesika Alba, Nikija Mināža, viennozīmīgi diktē lapsenes vidukļa modi un ir staigājoša propaganda tam, ka šaurs viduklis - tas ir skaisti. Tomēr, daži uztver tādu tievumu pārāk burtiski. Piemēram, modele no Karakasas Aleira Avendano ir 50,8 cm plata vidukļa īpašniece. Lai lasītu rakstu tālāk, spied uz pirmās bildes, mazliet zemāk.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Tomēr, lapsenes viduklis meitenei nav dots no dzimšanas, tā parādās ikdienas korsetes nēsāšanas rezultātā. Aleira nēsā to 23 stundas diennaktī pēdējos sešus gadus un uztver šo apģērba gabalu, kā savu otru ādu. Korsete priekš viņas ir tādi pati norma, kā kleita vai džinsi priekš jebkuras citas sievietes. Neskatoties uz ārstu brīdinājumiem, par to, ka pārāk stipra pieķeršanās korsetei var smagi iespaidot viņas veselību, meitene turpina to vilkt.
Pēc Aleiras vārdiem, jostas un korsetes ir viņas vājība. Pārsteidzoši, bet pat tad kad viņa guļ, meitene nevelk korseti nost, turpinot mocīt savu vidukli pat miegā. Viņai pašai patīk sajūta, kad korsete saspiež vidukli. Aleira velk nost to tikai uz stundu, ja vajag ieiet dušā vai arī apmeklēt citas ūdens procedūras. Šajā stundā meitene ļauj savam viduklim atpūsties no korsetēm un jostām.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [1]

00:42 13.03.2016Sergejs Juļukovič
govs ar lieliem burtiem (((
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv