Kādas šausmas slēpjas aiz Indonēzijas psihiatriskās slimnīcas durvīm? 

09.03.2016

Briesmīgi iedomāties, bet Indonēzijā dzīvo ap 25000 cilvēku, kuriem ir diagnosticētas problēmas ar psihi. Lai izolētu tādus cilvēkus no sabiedrības viņus ievieto psihiatriskajās slimnīcās. Indonēzijā tāda tēmā, kā psihiskās problēmas ir tabu. Amerikāņu fotogrāfs Andrea Stars Rīzs, kurš no 2011. gada līdz 2015. gada beigām dzīvoja Indonēzijā, nolēma tomēr uzzināt patiesību, kas darās aiz psihiatrisko slimnīcu sienām.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Šis ārstēšanas centrs atrodas Džakartas malā. Medicīnas komplekss pat ir ieguvis licenzi no Indonēzijas valdības. Psihiatriskās slimnīcas durvis ir atvērtas visiem, pat priekš pašiem nabadzīgākajiem pacientiem, kuri nevar apmaksāt dzīvošanu. Īpaši bīstamus pacientus ievieto krātiņos.
Izrādās, ka slimnīcā var satikt cilvēkus, kuri uz šejieni ir atnākuši pilnīgi veseli gan fiziskā gan psihiskā ziņā. Dažreiz indonēzieši glābjas slimnīcā no bez izejas situācijas, kad vienkārši nespēj nopirkt ārstēšanās līdzekļus.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [2]

20:14 10.03.2016haralds elceris
briesmīgi iedomāties, bet Latvijā laikam vismaz 2X vairāk! un vēl 4X vairāk pilsoņu, kuriem tās problēmas ar psihi nav diagnosticētas.
13:38 12.03.2016zaiga lode
Izskatās ka tos cilvēkus tur nevis ārste,bet tur krātiņā +vel nebaro.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv