Kļūt par tēvu 13 gados: paši jaunākie tēvi pasaulē 

10.03.2016

Šiem pusaudžiem nācās pamest videospēles un iepazīties ar `pieaugušo pasaules` grūtībām. Tam visam vaina ir - pārāk agra bērna piedzemdēšana, kas apgrieza viņu dzīvi kājām gaisā. Šodien piedāvājam jums apskatīt rakstu, kā dzīvo paši jaunāki tēvi un kā izmainījās viņu liktenis pēc bērna parādīšanās.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Šons Stjuarts
Puisis, kurš kļuva par tēvu 12 gadu vecumā. 1998. gada janvārī visā Lielbritānijā kļuva zināms 12 gadīgā skolnieka Šona Stjuarta stāsts. Pusaudzis kļuva slavens pēc tā, kad viņa 16 gadus vecā draudzene Emma Vebstere piedzemdēja viņām dēlu. Emma palika stāvoklī 15 gadu vecumā, Šonam tajā laikā bija tikai 11 gadu. Kā vēlāk meitene atzinās žurnālistiem, viņa nemaz nenojauta, ka viņas puisis ir jaunāks. `Es domāju, ka viņam ir tik pat gadu, cik man`, - teica skolniece. Dzemdību dienas laikā Šona klases audzinātājs ļāva zēnam neiet uz skolu, lai viņš varētu atrasties dzemdību namā un atbalstīt savu otru pusīti. Mazuli nosauca par Benu. Jaunie vecāki nolēma bērnu audzināt kopā ar savu vecāku palīdzību.
(Fotogrāfijā Emma ar saviem vecākiem)
Protams, jau pēc trīs gadiem pusaudzis attālinājās no meitenes un bērna, vienkārši pārstāja ar viņiem tikties. Tomēr vēl pēc pāris dzīves gadiem skolnieks tika noķerts zādzībā un viņam piesprieda vairākus mēnešus cietumsoda. Emma ilgi nepārdzīvoja par neizdevušajām attiecībām un drīzumā apprecējās. Uz žurnālista jautājumiem par Šonu meitene tagad atbild īsi: `Es nevēlos par viņu atcerēties un runāt. Tas var kaitēt manam bērnam`.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv