Tu neticēsi: sieva uzraksta Facebookā spēcīgu tekstu vīra mīļākajai 

11.03.2016

Kad Melānijas vīrs iznāca no dušas, viņa pamanīja, ka viņa ķermenis ir noklāts ar nelieliem kodumiem. Tieši tajā brīdī sākās saruna, kura noveda pie pār šķiršanās. Melānija ielika Facebookā ziņu, kurā viņa vēršas pie vīra mīļākās. Pāris dienās šī ziņa `aplidoja` visu pasauli. Melānija visai mierīgi un adekvāti, ņemot vērā situāciju, paskaidroja šai meitenei par to, kas viņu gaida nākotnē...

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Dārgā Dženifera!
Paldies tev par to, ka pagājušajā naktī sakodi mana vīra krūtis. Tu pat nespēj iedomāties, no kādām šausmām tu izglābi manus bērnus. Balvā par to es atdodu viņu tev pastāvīgai glabāšanai, bet atceries, ka šī dāvana ietver dažas nianses:

1. Pat nesapņo par viņa naudu! Mums ir divi bērni un liela daļa viņa naudas tiks apmaksāta par viņu uzturēšanu, it īpaši ja ņem vēra to faktu, ka visas mūsu kopdzīves gadu laikā viņš neļāva man strādāt un teica, ka man ir jābūt mājsaimniecei!
2. Apģērb viņu... Vienkārši, kad es uzzināju par tavu eksistenci viņa dzīvē, nejauši mums skapī parādījās kode un viņa apēda visas viņa drēbes. Tākā viņš atnāks gandrīz kails!

3. Aizmirsti par viņa brīvdienām. Viņam vajadzēs tikties ar bērniem, bet tevi es nelaidīšu viņiem ne tuvu klāt!

4. Neredzēt tev normālu seksuālo dzīvi. Man ir patiesi žēl, ka tu viņu nesatiki agrāk, jo agrāk viņš tiešām bija labs. Tomēr, 4 gadus atpakaļ viņš ieguva traumu un viņa `aparāts` tik labi nestrādā vairāk.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv