Tas ko šis puisis izdarīja ar saviem zobiem, ir kas unikāls! 

20.03.2016

Piekrītiet, daudzas lietas, ko izdomā cilvēks, atnes sabiedrībai daudz jēgas. Piemēram slavenais 3D printeris, ar kura palīdzību taisa daudzas protēzes cilvēkiem visā pasaulē. Turklāt, nesen pa radio teica, ka Ķīnā ir vesels ciems, kurā visas mājas ir izprintētas ar 3D palīdzību. Progress nestāv uz vietas!

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Dadlijs - tipisks 23 gadus vecs students, kurš mācās vienā no Ņūdžersijas tehnoloģiskajiem institūtiem. Visu dzīvi puisis ir cietis no tā, ka viņa zobi nebija taisni. Kaut kad bērnībā viņš vilka breketes, tomēr pēc vienaudžu ņirgāšanās, sāpēm un diskomforta viņš pārstāja tās vilkt. `Es jutos neērti dēļ saviem zobiem, jo viņi bija pietiekami šķībi un atgādināja man par to, kā bērnībā es tos nesaudzēju. Žēl bija vecāku naudu, kas tika iztērēta par brekešu sistēmu, kuru es tāpat nevilku`, - atzinās Dadlijs vienā no intervijām.
Kautrīgais puisis, pat centās nekad nesmaidīt, lai neviens neredzētu viņa zobus. Tomēr pēc gadiem Dadlijs nolēma atkal sākt izmantot breketes, šoreiz caurspīdīgas un sāka meklēt vajadzīgo informāciju internetā. Sērfojot internetā, puisis pamanīja svarīgu detaļu: visos portālos šīs breketes izskatījās tā, kā lieta, kuru var izprintēt uz 3D printera. Tad viņš izdomāja ko ģeniālu. Lieta tāda, ka viņš ir tehnoloģiskā institūta students, viņam ir pieeja pie šīs ierīces 24/7. Lai izprintētu savu 3D žokli, kas būtu identisks viņa, Dadlijam vajadzēja veikt visādus izmeklējumus un mērījumus, lai beigu beigās sanāktu, tas kas bija vajadzīgs.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv