Dīvainās sērijveida slepkavu sievas, kuras nemanīja, ka dzīvo ar maniakiem 

20.03.2016

Kad manām ziņas par to, ka ir noķerts kārtējais sērijveida slepkava vai jukušais maniaks, kurš nogalinājis desmitiem cilvēku, uzreiz galvā rodas doma par to, kā radinieki šo briesmoni nemanīja, dzīvo taču kopā? Turklāt, praktiski visi noķertie maniaki bija ģimenes cilvēki. Varbūt sievas nemaz negribēja ticēt tam, kas notiek, jeb arī bija līdzdalībnieces visam.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Mērija pavadīja savus 19 laulības gadus kopā ar Raselu Vilsonu, izvirtuli, transvestītu, izvarotāju un slepkavu, viņš likās jauks un godājams ģimenes cilvēks. Kurš gan varēja domāt, ka Kanādas apbruņotais virsnieks nogalināja pavisam nevainīgus cilvēkus?
Neskatoties uz to, ka Rasels veiksmīgi slēpa pēdas, viņš glabāja upuru suvenīrus abās ģimenes mājās. Vienā no mājas pagrabiem bija paslēptas avīžu lappuses, videoieraksti un fotogrāfijas no noziegumu vietām. 19 gadus viņš glabāja sporta somu ar šīm mantām zem klavierēm, bet somu atrada policija pēc kārtīgas izmeklēšanas. Kā patiess armijnieks, Vilsons perfekti orientējās informācijas noplūdē no žurnālistiem, sekoja raktiem par noziegumiem un vāca pierādījumus, kuri varēja būt zināmi presei un valdībai.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv