Pļaujot zāli, šis puisis atrod zālājā, ko pavisam šausmīgu un rīkojas

21.03.2016

Marko dels Pino no Argentīnas ir tikai 14 gadus vecs zēns, tomēr saviem vienaudžiem viņš pilnībā nelīdzinās. Puisim neinteresē datorspēles, dīvaina mūzika vai filmas. Viņam ir cits hobijs: Marko glābj dzīvības.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Viss sākās pavisam parastā dienā. Marko vienkārši pļāva zālāju, kad pēkšņi pamanīja kasti, kurā, kaut kas kustējās. Ziņkārīgais pusaudzis nekavējoties pienāca tuvāk un pamanīja trīs pārus melnu acu! Kāds bija izmetis gandrīz jaundzimušus kucēnus ārā. Marko ienesa kucēnus sava vecākā brāļa mājā, kur laipni padzirdīja un pabaroja savus jaunos mazos draugus. Pats labākais, ka katram no viņiem jau drīzumā tika atrastas jaunas mājas.
Kopš tā laika Marko staigā visur meklējot pamestus dzīvniekus. `Nesen atradām kasti ar 5 kucēniem. Viņiem bija tikai 45 dienas. Vienam vispār tikai 20, - stāsta pusaudzis. - Forši, kad mūsu atrastos kucēnus, pie sevis paņem draugi. Tā mēs pastāvīgi viņus varam apciemot`. Pateicoties Marko, viņa brālim un viņu Facebook lapai, atrast jaunus saimniekus priekš pūkainajiem draugiem ir ļoti viegli. `Es sapņoju atvērt savu dzīvnieku patversmi. Es jūtos briesmīgi un bezpalīdzīgi, zinot, cik suņus nākas iemidzināt. Es ar to neko nevaru darīt!`
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv