Mazliet par tavu horoskopu: kā noveco katra Zodiaka zīme?

21.03.2016

Katrai Zodiaka zīmei piemīt savas rakstura īpašības, uzvedībā un attiecībā pret dzīvi. Zīmju pārstāvji atšķirīgi attiecās pret darbu un ģimeni, dažādi iziet no grūtām situācijām, dažādi komunicē un uzvedas ikdienas dzīvē. Izrādās, ka pat novecošanas process katrai zīmei notiek savādāk.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Auns - viņi reti pārdzīvo par vecumu, jo viņi ir pieraduši dzīvot šodienai. Gara mundrums tiem dod īpašu jaunības enerģiju. Reti var satikt 60 gadīgu Aunu, kurš vizinātos ar motocikliem vai aktīvi ceļotu. Auni noveco nemanāmi priekš sevis un priekš apkārtējiem, jo līdz pašam vecumam viņi paliek enerģiski un jautri.
Vērsis - daudziem vēršiem patīk labi paēst un dažreiz pat biežāk, nekā to vajadzētu darīt. Tāpēc viņi sagaida vecumu ar nelielu lieko kilogramu krājumu. Ar gadiem no dabas spītīgie Vērši kļūst vēl spītīgāki. Toties viņi dzīvo pietiekami ilgi pateicoties īpašai izturībai. Viņi var komunicēt ar radiem un pat braukt kaut kur kopā ar ģimeni, bet vientulībā apmeklēt jaunas vietas negribēs, jo viņiem šausmīgi nepatīk nepazīstami apstākļi.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv