Selfija dēļ, šī nekrietnā sieviete izvilka gulbi krastā, sekas ir briesmīgas! 

21.03.2016

Uz šīm fotogrāfijām tiešām ir briesmīgi skatījies. Cilvēciskā stulbuma robežas paplašinās ar katru dienu. Gribas izteikt banālu frāzi: `Šī pasaule iet galīgā sviestā`.

 

Avots

Raksta turpinājums
Tūriste no Bulgārijas, nevarēja neuztaisīt selfiju pie ezera. Neesot apmierināta ar parastu bildi, sieviete paķēra gulbi aiz spārna un sāka to vilkt krastā. Apkārtējie ar šausmām noskatījās, kā nabaga putns mokās smaidošās tūristes rokās. Liekas, ka meitene bija gatava uz visu, lai tikai uztaisītu fotogrāfiju ar gulbi. Tādas taču nevienam nebūs!
Pēc garāmgājēju iejaukšanās un veiksmīga kadra uztaisīšanas, bulgāriete atlaida šo putnu, kuram jau nebija vairāk spēka pretoties. Pēc kāda brīža gulbis nomira krastā. Un kā dēļ? Pārsteidzoši, kā mūsdienu standarti apstulbina mūsu prātu. Slepkavība dēļ fotogrāfijas? Neviens radījums nedrīkst iet bojā tikai tāpēc, ka kāda selfij taisītāja tā gribēja!!!! Gulbis taču skaitās svēts putns!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [2]

12:07 23.03.2016Sarma Štrausa
Protams, selfiju bildētāji rīkojas aizvien muļķīgāk, bet tik lielu putnu, kā gulb vilkšana un turēšana aiz spārna, diez vai var nogalēt. būs bijis jau slims....
22:25 14.04.2016Milāns Šafraneks
Neticu,ka putns bija slims.Nu ne kādi.Žēl putnu,bet selfiju lietotājiem-visu gaišu.Uztaisītu foto,kā sēž uz poda un taisa lietas.Tas redzot-ir par vāju,bet putnu pamocīt-spēkule.Jāā.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv