Zinātnieki jau ir pietuvojušies pie Bermuda trīsstūra noslēpuma atklāšanas 

21.03.2016

Zinātnieki izskatās, ka ir pietuvojušies pie Bermuda trīsstūra noslēpuma atklāšanas pēc vairāku neparastu krāteru atrašanas. Atrastie krāteri patiesībā ir izvietoti netālu no noslēpumainās vietas - pie Norvēģijas krastiem, bet speciālisti domā, ka tas kļūs par Bermuda fenomena izskaidrošanas atslēgu. Kā ziņo Sunday Times, izvietotie 45 metru dziļumā krāteri, parādījās dēļ gāzes sprādzieniem zem jūras dibena.

 

Avots

Raksta turpinājums
Arktiskās universitātes (Norvēģijā) ģeologi uzskata, ka caurumi Zemes garozā parādījās, visdrīzāk pēc, gāzu hidrātu izsauktā pneimosprādziena. Sakrājušies gāzes burbulīši veido gāzes vulkānu, kurš atgādina šampanieša pudeles korķi. Pēc zinātnieku viedokļa, tā ir pati ticamākā versija un dīvaino krāteru rašanās izskaidrojums. Noslēpumainās kuģu un lidmašīnu pazušanas, starp Bermudu salām, Floridu un Puerte-Riko, apvieno tieši ar šo nezināmo krāteru rašanos.
Zem virsmas metāna ledus, sildīšanas laikā pārvēršas par gāzi. Šīs gāzes tilpums pārejot no cietāka stāvokļa par gāzveidīgu palielinās 150 reizes. Tas atgādina lavīnu vai atoma reakciju. Rezultātā okeāns apsildās un kuģis slīkst ūdenī ar lielu gāzes sastāvu. Savukārt tas veido stipru virpuļa atmosfēru, dēļ kā arī lidmašīnas cieš krišanu. Norvēģu zinātnieki turpinās izmeklēšanu un sekošanu līdz šiem krāteriem, iespējams drīzumā mēs uzzināsim pilnīgo patiesību.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv