Ko acu krāsa var pastāstīt par cilvēku?

22.03.2016

Esat kādreiz aizdomājušies par to, ko var par jums pastāstīt jūsu acis? Tiek uzskatīts, ka acis ir pats informatīvākais ziņu avots par cilvēku. Acu krāsa var pastāstīt daudz par jūsu raksturu, par jūsu iekšējo enerģētiku un kādai ir jābūt jūsu otrai pusītei.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Zaļas acis
Zaļā krāsa ir vienmērīgs divu krāsu sajaukums: zilā un dzeltenā. Jūsos mīt vienmērīgs enerģētikas sajaukums: donora un vampīra. Divu polāro krāsu vienmērība saka par to, ka jūs meklējat `zelta pusi`. Tāpēc, ja tu esi smaragda acu īpašnieks, tavs galvenais dzīves mērķis ir sasniegt piekrišanu pašam ar sevi. Lai ko arī tu domātu, lai ko arī tu darītu, tev ir nepieciešams lepoties ar savām domām un rīcību. Tev vajag, lai cilvēki ar tevi ir apmierināti. Tu stingri zini kādām īpašībām tev ir jābūt un kādam ir jābūt taviem draugiem. Ja cilvēks atbilst tavām prasībām, tad jūs drīzāk ļausiet novilkt pār sevi ādu, nekā nokrist matam no viņa galvas.
Saderība: lai atvieglotu sev dzīvi laulībā, tev ir nepieciešams atrast tādu pašu cilvēku, kurš vēlās `zelta pusi`, tātad arī cilvēku ar zaļām acīm. Cilvēki ciena tavu labestību. Ienaidnieki ienīst dēļ taviem principiem. Zaļu acu krāsu īpašnieki pieder pie tiem veiksmīgajiem cilvēkiem, kuriem viss izdodas.
Zilas vai pelēkas acis
Ja jūsu acis ir aukstā krāsā, atceraties: daba jums prasa pastāvīgu enerģijas izmešanu. Tāpēc jums nepalīdzēs izsisties dzīvē pieredzējuši cilvēki. Liktenis nedāvās jums dāvanas. Tāpēc jūsu enerģija, ir priekš mērķa sasniegšanas. Jums ir atļauts viss ko vien patiesi vēlaties. Cilvēki ar siltu acu krāsu atbalstīs jūs jebkurā projektā. Viņi būs laimīgi, ka eksistējat jūs. Ja jūs neesat paspējuši izdarīt ko nozīmīgu laikā, sirdsapziņa jūs mocīs līdz brīdim kamēr to neizdarīsiet.
Saderība: jums ir iedalīts ass prāts, jūtīgums, un asprātība. Jūs ātri iemīlaties un esat draudzīgi, tomēr tik cik ātri jūs iemīlaties, tik ātri jūs atdziestat. Labākais jūsu dzīvesbiedrs būs cilvēks ar brūnām acīm. Jūs tērējat daudz enerģijas un brūno acu īpašnieks to atbalstīs. Jūs viegli aizmirstat aizvainojumus un par jūsu trūkumu var uzskatīt biežās kaprīzes.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv