Viņš gāja bojā autokatastrofā un nenodzīvoja līdz pašai svarīgākajai ziņai dzīvē!

22.03.2016

Braiens Hils - ASV armijas jūrnieku flotes veterāns, kurš paspēja pabūt dažādās misijās visās pasaules vietās, tajā skaitā arī Afganistānā, Irākā un Kuveitā. 37 gadu vecumā viņš aizgāja no armijas un uzsāka mierīgu dzīvi dzimtajā Oklahomā.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Pēc gada viņš iepazinās ar savu sapņu sievieti. Viņi pamatīgi iemīlējās viens otrā un drīzumā apprecējās. Vairāk par visu Braiens un Kortnija vēlējās bērnus, bet viņiem nekas nesanāca. Laulātie nākotnē skatījās ar optimismu, jo ārsti neatrada viņos nekādas problēmas. Viņiem vajadzēja mazliet laiku. Februāra sākumā Braiens iekļuva autokatastrofā. Viņa mašīna sadūrās ar kravas mašīnu un viņš nomira negadījuma vietā. Viņam tikai nesen bija palicis 40...
Tajā pat dienā pāris stundas pirms traģēdijas, Kortnija uzzināja, ka ir stāvoklī. Diemžēl, Braiens tā arī nedzirdēja priecīgo vēsti. Viņš tikai pāris stundas nenodzīvoja līz tam, lai dzirdētu galveno dzīves vēsti. `Es vēlējos uzreiz zvanīt Braienam, tikko kā uzzināju testa rezultātus. Tomēr izlēmu sagaidīt viņu no darba. Es vēlējos ieraudzīt viņa priecīgo seju tajā brīdī, kad viņš dzirdēs šo jaunumu`, - atceras Kortnija tās šausmīgās dienas notikumus.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv