Lai kļūtu līdzīgāki saviem elkiem, viņi gūlās zem naža un kas no tā iznāca?

23.03.2016

Skrienot pēc ideāla izskata cilvēki darīs visu. It īpaši tas ir aktuāli mūsdienās, kad plastiskie ķirurgi ir iemācījušies darīt brīnumus. Tomēr ne vienmēr šo meistaru pakalpojumus izmanto tie, kam tas patiesi ir nepieciešams. Šajā rakstā mēs jums pastāstīsim par cilvēkiem, kuri vēlējās kļūt līdzīgi saviem elkiem. Turklāt tas neattiecas tikai apģērbam un slavenību stilam. Šodienas raksta varoņi iztērēja milzīgas summas, lai kardināli izmainītu savu ārējo izskatu. Tas viss, lai tikai mazliet piepildītu savu sapni. Lūk kas no tā ir sanācis.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Henrijs Dēmons - Sarkanais Galvaskauss
Henrijam no bērnības patīk komiksi, it īpaši tie, kuros aprakstīja Kapteiņa Amerika un viņa ienaidnieka Sarkanā Galvaskausa piedzīvojumus. Puisim tik ļoti iepatikās viņa izskats, ka viņš nolēma kļūt līdzīgākam viņam. Tagad Henrijs jau ir pusē, lai izskatītos kā viņš. Viņš pārcieta pāris plastiskās operācijas: viņam ievietoja zem ādas implantus, uztaisīja tetovējumus uz sejas un acu ābolos, nogrieza deguna galu. Pats interesantākais, ka Henrijs ir mīlošs vīrs un tēvs.
Hiroši Išuguro - robots dubultnieks
Šis ir viens no talantīgākajiem cilvēkiem mūsu planētā. Pēc kompānijas Synectics izveidotajiem reitingiem, viņš atrodas 26. vietā. Hiroši izveidoja savu robotu dubultnieku, kuru var kontrolēt caur internetu. Problēma ir tajā, ka roboti atšķirībā no cilvēkiem, nenoveco, tāpēc Hiroši sāka taisīt plastiku, lai būtu līdzīgs mašīnai, kas tika izveidota 10 gadus atpakaļ. Protams, varēja uztaisīt vēl vienu robotu, bet Hiroši saka, ka plastika ir lētāka.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [1]

01:01 11.09.2016Jānis Lulle
Kāpēc parādījāt tikai dažus slimos? Transvestītu taču ir pilna pasaule? Daudz interesantāka būtu dāma, kas gribētu līdzinātie R. Paulam , R. Vējonim, vai dziedātājam I. Pētersonam.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv