Šo 16 gadus veco meiteni izvaroja 43200 reizes! Uzzini, kas notika tālāk ... 

31.03.2016

Karlai Hasinto, bija tikai 12 gadu, kad viņa, it kā satika savu īsto mīlu. Pieaugušais vīrietis apsolīja darīt visu viņas dēļ, nocelt zvaigznes no debesīm, sauca viņu par princesi, vienīgo un neatkārtojamo. Naivā Karla ticēja, ka aizbēgot, ar savu mīļoti, spēs izrauties no nabadzīgas ģimenes. Tā viņa arī izdarīja, pieļaujot pašu lielāko dzīves kļūdu!

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Viņas sapņu vīrietis izrādījās sutenieris. `Vienīgās un neatkārtojamās` princeses, tādas, kā Karla, viņam bija daudz. Vīrietis lika Karlai ķert klientus uz ielas. Meitene vēlējās atteikties, pēc tā vīrietis iespļāva viņai sejā un cietsirdīgi piekāva ar dzelzs stieni. Meitenes ķermenis bija zilumos, tikai seja vienmēr palika tīra, jo tā bija viņas `vizītkarte`. Pēc kāda laika sutenieris aizveda 12 gadus veco meiteni uz savu dzimto pilsētu Tenansingo (Meksika), pilsētu, kas bija pilna ar suteneriem. Tur viņš pārdeva Karlu, par labu naudu.
No 10 rītā līdz pusnaktij meitenei nācās apmierināt klientus. Katru dienu, četru gadu garumā Karala apkalpoja vairāk kā 30 vīriešu par vienu maiņu. Žēloties vai skriet nebija kur. Meitenes klienti bija policisti, miera dienesta, tiesnešiem vai politiķiem. Izejas nebija.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [1]

11:55 03.12.2016Ainars
absolūtākais fufelis!!! 4 gadu laikā kniebās arī tad kad mēnešreizes???
30 katru dienu? tas ir ik pēc 20- 30 minūtēm, katrs nākošais jau stampāja iepriekšējo uzkrāto spermu - jo tālāk, jo vairāk... kaut kāds bomžu seksodroms!!!
stulbākais "sensācijas" raksts!!!
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv